Beskrivelse
Peerless PRGS-UNV – Monteringssæt (universal montering) – for projektor – sort pulverlakeret – loftsmonterbar
Peerless PRGS-UNV – Monteringssæt (universal montering) – for projektor – sort pulverlakeret – loftsmonterbar
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless PRGS-UNV monteringssæt – for projektor – sort pulverlakeret |
| Produkttype | Monteringssæt – loftsmonterbar |
| Monteringskomponenter | Universal montering |
| Justerbar bredde | 12.2- 44.8 cm |
| Justerbar dybde | 12.2- 44.8 cm |
| Justerbar højde | 9.2 -11.8 cm |
| Justeringer | Drej, hæld |
| Vægt | 700 g |
| Anbefalet brug | Projektor |
| Maks. byrdevægt | 22 kg |
| Farve | Sort pulverlakeret |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.