Beskrivelse
Peerless PSTK-028-W – Monteringssæt (vægplade, vægbeslag, beslag) – for projektor – koldvalset stål – hvid
Peerless PSTK-028-W – Monteringssæt (vægplade, vægbeslag, beslag) – for projektor – koldvalset stål – hvid
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless PSTK-028-W monteringssæt – for projektor – hvid |
| Produkttype | Monteringssæt |
| Monteringskomponenter | Vægplade, vægbeslag, beslag |
| Dimensioner (B x D x H) | 47 cm x 93 cm x 33.3 cm |
| Justeringer | Hæld |
| Vægt | 7 kg |
| Anbefalet brug | Projektor |
| Maks. byrdevægt | 22 kg |
| Materiale | Koldvalset stål |
| Farve | Hvid |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.