Beskrivelse
Peerless PSTK-028 – Monteringssæt (vægbeslag, beslag, vægplade) – for projektor – koldvalset stål, epoxyharpiks – sort
Peerless PSTK-028 – Monteringssæt (vægbeslag, beslag, vægplade) – for projektor – koldvalset stål, epoxyharpiks – sort
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless PSTK-028 monteringssæt – for projektor – sort |
| Produkttype | Monteringssæt |
| Monteringskomponenter | Vægbeslag, beslag, vægplade |
| Dimensioner (B x D x H) | 47 cm x 33.3 cm x 93 cm |
| Justeringer | Hæld |
| Vægt | 7 kg |
| Anbefalet brug | Projektor |
| Maks. byrdevægt | 22 kg |
| Materiale | Koldvalset stål, epoxyharpiks |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.