Beskrivelse
Peerless-AV EPT630 – Beslag – Hook-and-Hang – for fladt panel – stainless steel – sort – skærmstørrelse: 22″-40″ – vægmonterbar
Peerless-AV EPT630 – Beslag – Hook-and-Hang – for fladt panel – stainless steel – sort – skærmstørrelse: 22″-40″ – vægmonterbar
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV EPT630 beslag – Hook-and-Hang – for fladt panel – sort |
| Produkttype | Beslag (Hook-and-Hang) – vægmonterbar |
| Dimensioner (B x D x H) | 12.8 cm x 5.2 cm x 13 cm |
| Hældning | -5° til 15° |
| Justeringer | Hæld |
| Vægt | 800 g |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 22"-40" |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Maks. byrdevægt | 36.3 kg |
| Materiale | Stainless steel |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.