Beskrivelse
Peerless SmartMount Pull-out Swivel Mount SP850-UNL – Monteringssæt (adapterplade, drejbar vægmontering) – Skærmtiltning og -drejning – for fladt panel – stål – sort – skærmstørrelse: 32″-80″ – vægmonterbar
Peerless SmartMount Pull-out Swivel Mount SP850-UNL – Monteringssæt (adapterplade, drejbar vægmontering) – Skærmtiltning og -drejning – for fladt panel – stål – sort – skærmstørrelse: 32″-80″ – vægmonterbar
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless SmartMount Pull-out Swivel Mount SP850-UNL monteringssæt – Skærmtiltning og -drejning – for fladt panel – sort |
| Produkttype | Monteringssæt (Skærmtiltning og -drejning) – vægmonterbar |
| Monteringskomponenter | Adapterplade, drejbar vægmontering |
| Dimensioner (B x D x H) | 78.1 cm 45.7 cm |
| Vægt | 9.1 kg |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 32"-80" |
| Maks Montering Mønster Størrelse | 729 x 433 mm |
| Maks. byrdevægt | 68.2 kg |
| Materiale | Stål |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.