Beskrivelse
Peerless SmartMount Universal Tilt Wall Mount ST650P – Monteringssæt (beslag, tiltbar vægplade) – for LCD display – sort – skærmstørrelse: 39″-75″ – monteringsgrænseflade: 700 x 400 mm – vægmonterbar
Peerless SmartMount Universal Tilt Wall Mount ST650P – Monteringssæt (beslag, tiltbar vægplade) – for LCD display – sort – skærmstørrelse: 39″-75″ – monteringsgrænseflade: 700 x 400 mm – vægmonterbar
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless SmartMount Universal Tilt Wall Mount ST650P monteringssæt – for LCD display – sort |
| Produkttype | Monteringssæt – vægmonterbar |
| Monteringskomponenter | Beslag, tiltbar vægplade |
| Dimensioner (B x D x H) | 79.4 cm x 13.7 cm x 42.9 cm |
| Justerbar dybde | 6.7-13.7 cm |
| Hældning | -5° til 15° |
| Justeringer | Hæld |
| Vægt | 3.7 kg |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Anbefaltet Display Størrelse | 39"-75" |
| VESA-monteringsinterface | 700 x 400 mm |
| Maks Montering Mønster Størrelse | 750 x 405 mm |
| Maks. byrdevægt | 79 kg |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.