Beskrivelse
Peerless SmartMount Universal Tilt Wall Mount ST680P – Monteringssæt (vægplade, tilt beslag, fastgøringsanordninger) – for fladt panel – sort – skærmstørrelse: 60″-98″
Peerless SmartMount Universal Tilt Wall Mount ST680P – Monteringssæt (vægplade, tilt beslag, fastgøringsanordninger) – for fladt panel – sort – skærmstørrelse: 60″-98″
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless SmartMount Universal Tilt Wall Mount ST680P monteringssæt – for fladt panel – sort |
| Produkttype | Monteringssæt |
| Monteringskomponenter | Vægplade, tilt beslag, fastgøringsanordninger |
| Dimensioner (B x D x H) | 116 cm x 7.6 cm x 76.8 cm |
| Justeringer | Hæld |
| Vægt | 6.9 kg |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 60"-98" |
| Maks Montering Mønster Størrelse | 1061 x 650 mm |
| Maks. byrdevægt | 159 kg |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.