Beskrivelse
TV One 1T-CT-647 Transmitter – Video/audio ekspander – sender – 7 porte – op til 60 m – 1U
TV One 1T-CT-647 Transmitter – Video/audio ekspander – sender – 7 porte – op til 60 m – 1U
| Producer | TVO |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | TV One 1T-CT-647 Transmitter – video/audio ekspander |
| Enhedstype | Video/audio ekspander (sender) |
| Antal porte | 7 |
| Model | Ekstern – 1U |
| Maks. overføringsafstand | 60 m |
| Dimensioner (B x D x H) | 48.2 cm x 17.9 cm x 4.4 cm |
| Vægt | 2.122 kg |
| Producentgaranti | 3 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.