Beskrivelse
TV One 1T-CT-653 Transmitter – Video/audio/infrarød/serial/netværksforlænger – sender – 100Mb LAN, RS-232, HDMI, HDBaseT – op til 100 m
TV One 1T-CT-653 Transmitter – Video/audio/infrarød/serial/netværksforlænger – sender – 100Mb LAN, RS-232, HDMI, HDBaseT – op til 100 m
| Producer | TVO |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | TV One 1T-CT-653 Transmitter – video/audio/infrarød/serial/netværksforlænger – 10Mb LAN, 100Mb LAN, RS-232, HDMI, HDBaseT |
| Enhedstype | Video/audio/infrarød/serial/netværksforlænger (sender) |
| Model | Ekstern |
| Dataforbindelsesprotokol | 10Mb LAN, 100Mb LAN, RS-232, HDMI, HDBaseT |
| Maks. overføringsafstand | 100 m |
| Dimensioner (B x D x H) | 10.2 cm x 11.3 cm x 2.5 cm |
| Vægt | 252 g |
| Producentgaranti | 3 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.