Beskrivelse
Panasonic ET-C1W300 – Zoomobjektiv – 9.9 mm – 12.3 mm – f/1.94-2.28 – for PT-REQ10, REQ12, REQ80
Panasonic ET-C1W300 – Zoomobjektiv – 9.9 mm – 12.3 mm – f/1.94-2.28 – for PT-REQ10, REQ12, REQ80
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-C1W300 – zoomobjektiv – 9.9 mm – 12.3 mm |
| Objektivsystem | Zoomobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/1.94-2.28 |
| Brændvidde | 9.9 mm – 12.3 mm |
| Specielle funktioner | Zoom |
| Længde | 24.5 cm |
| Vægt | 2.6 kg |
| Designet for | PT-REQ10BE, REQ10BEJ, REQ10LBE, REQ10LBU, REQ10LBUG, REQ10LWE, REQ10LWU, REQ10WE, REQ10WEJ, REQ12BE, REQ12BEJ, REQ12LBE, REQ12LBU, REQ12LBUG, REQ12LWE, REQ12LWU, REQ12WE, REQ80BE, REQ80LBE, REQ80LBU, REQ80LBUG, REQ80LWE, REQ80LWU, REQ80WE, REQ80WEJ |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.