Beskrivelse
Panasonic ET-DLE035 – Ultrakort kasteobjektiv – 5.3 mm – f/2.0 – for PT-RCQ10, RCQ80, RW930, RX110, RZ120, RZ690, RZ770, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990
Panasonic ET-DLE035 – Ultrakort kasteobjektiv – 5.3 mm – f/2.0 – for PT-RCQ10, RCQ80, RW930, RX110, RZ120, RZ690, RZ770, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-DLE035 – ultrakort kasteobjektiv – 5.3 mm |
| Objektivsystem | Ultrakort kasteobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/2.0 |
| Brændvidde | 5.3 mm |
| Fokusindstilling | Motoriseret |
| Specielle funktioner | Vidvinkel, zoom |
| Vægt | 1.3 kg |
| Designet for | PT-D5000, D6000, DW6300, DW640, DW730, DW740, DW750, DW830, DX100, DX610, DX800, DX810, DX820, DZ6700, DZ6710, DZ680, DZ770, DZ780, DZ870, RCQ10, RCQ80, RW630, RW930, RX110, RZ120, RZ670, RZ690, RZ770, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.