Beskrivelse
Panasonic ET-D3LEW200 – Kort-kast zoomobjektiv – 13.8 mm – 18.1 mm – f/2.5 – for PT-RQ22, RQ32, RQ35, RS20, RS30, RZ21, RZ31, RZ34
Panasonic ET-D3LEW200 – Kort-kast zoomobjektiv – 13.8 mm – 18.1 mm – f/2.5 – for PT-RQ22, RQ32, RQ35, RS20, RS30, RZ21, RZ31, RZ34
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-D3LEW200 – kort-kast zoomobjektiv – 13.8 mm – 18.1 mm |
| Objektivsystem | Kort-kast zoomobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/2.5 |
| Brændvidde | 13.8 mm – 18.1 mm |
| Optisk zoom | 1.3 x |
| Fokusindstilling | Motoriseret |
| Specielle funktioner | Vidvinkel, zoom |
| Vægt | 9 kg |
| Designet for | PT-RQ22KU, RQ32KEJ, RQ32KU, RQ35KU, RS20KE, RS20KU, RS30K, RS30KEJ, RS30KU, RZ21KE, RZ21KEJ, RZ21KU, RZ31KEJ, RZ31KU, RZ34KEJ, RZ34KU |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.