Beskrivelse
Panasonic PT-REQ12BEJ – DLP-projektor – laserdiode – 12000 lumen – 3840 x 2400 – 16:10 – 4K – standard objektiv – LAN – sort
Panasonic PT-REQ12BEJ – DLP-projektor – laserdiode – 12000 lumen – 3840 x 2400 – 16:10 – 4K – standard objektiv – LAN – sort
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic PT-REQ12BEJ – DLP-projektor – standard objektiv – LAN – sort |
| Enhedstype | DLP-projektor – 4K |
| Farve | Sort |
| Lysstyrke | 12000 lumen |
| Kontrastforhold | 25000:1 (dynamisk) |
| Opløsning | 3840 x 2400 |
| Native Aspect Ratio | 16:10 |
| Objektiv | Standard objektiv |
| Objektivskiftretning | Horisontal, lodret |
| Lampetype | Laserdiode |
| Lampes livscyklus | Op til 20000 time(r) – normal tilstand, Op til 24000 time(r) – økonomisk tilstand |
| Videoindgang | LAN |
| Effekt | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (B x D x H) | 49.8 cm x 64.8 cm x 21.2 cm |
| Vægt | 28.7 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.