Beskrivelse
Panasonic ET-D3LEU100 – Ultrakort kasteobjektiv – 8 mm – f/2.5 – for PT-DS20, DW17, DZ16, DZ21, RQ13, RQ22, RQ32, RQ35, RS11, RS20, RS30, RZ21, RZ31, RZ34
Panasonic ET-D3LEU100 – Ultrakort kasteobjektiv – 8 mm – f/2.5 – for PT-DS20, DW17, DZ16, DZ21, RQ13, RQ22, RQ32, RQ35, RS11, RS20, RS30, RZ21, RZ31, RZ34
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-D3LEU100 – ultrakort kasteobjektiv – 8 mm |
| Objektivsystem | Ultrakort kasteobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/2.5 |
| Brændvidde | 8 mm |
| Fokusindstilling | Motoriseret |
| Specielle funktioner | Vidvinkel |
| Vægt | 8 kg |
| Designet for | PT-DS12, DS20, DW11, DW17, DZ10, DZ13, DZ16, DZ21, RQ13, RQ22, RQ32, RQ35, RS11, RS20, RS30, RZ12, RZ21, RZ31, RZ34 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.