Beskrivelse
Panasonic PT-RQ6LWEJ – DLP-projektor – laserdiode – 6500 lumen – 3840 x 2160 – 16:9 – 4K – intet objektiv – LAN – hvid
Panasonic PT-RQ6LWEJ – DLP-projektor – laserdiode – 6500 lumen – 3840 x 2160 – 16:9 – 4K – intet objektiv – LAN – hvid
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic PT-RQ6LWEJ – DLP-projektor – intet objektiv – LAN – hvid |
| Enhedstype | DLP-projektor – 4K |
| Farve | Hvid |
| Mikrodisplay | DLP Chip |
| Lysstyrke | 6500 lumen |
| Kontrastforhold | 15000:1 (dynamisk) |
| Opløsning | 3840 x 2160 |
| Native Aspect Ratio | 16:9 |
| Objektiv | Intet objektiv |
| Lampetype | Laserdiode |
| Lampes livscyklus | Op til 20000 timer – normal tilstand, Op til 24000 timer – økonomisk tilstand |
| Videoindgang | LAN |
| Video Modes | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Platform | Crestron, XiO Cloud, AMX |
| Effekt | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug ved drift | 600 Watt |
| Dimensioner (B x D x H) | 49.8 cm x 44 cm x 17 cm |
| Vægt | 16.6 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.