Beskrivelse
Panasonic PT-RZ6LBEJ – DLP-projektor – laserdiode – 6500 lumen – WUXGA (1920 x 1200) – 16:10 – intet objektiv – LAN – sort
Panasonic PT-RZ6LBEJ – DLP-projektor – laserdiode – 6500 lumen – WUXGA (1920 x 1200) – 16:10 – intet objektiv – LAN – sort
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic PT-RZ6LBEJ – DLP-projektor – intet objektiv – LAN – sort |
| Enhedstype | DLP-projektor |
| Farve | Sort |
| Lysstyrke | 6500 lumen |
| Kontrastforhold | 15000:1 (dynamisk) |
| Opløsning | WUXGA (1920 x 1200) |
| Native Aspect Ratio | 16:10 |
| Objektiv | Intet objektiv |
| Lampetype | Laserdiode |
| Lampes livscyklus | Op til 20000 timer – normal tilstand, Op til 24000 timer – økonomisk tilstand |
| Videoindgang | LAN |
| Platform | AMX, Crestron, XiO Cloud |
| Effekt | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug ved drift | 590 Watt |
| Dimensioner (B x D x H) | 49.8 cm x 44 cm x 17 cm |
| Vægt | 16.6 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.