Beskrivelse
Panasonic TY-CSP1 – Konferencekamera – farve – 3840 x 960 – audio – MJPEG – DC 5 V
Panasonic TY-CSP1 – Konferencekamera – farve – 3840 x 960 – audio – MJPEG – DC 5 V
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic TY-CSP1 – konferencekamera |
| Enhedstype | Konferencekamera |
| Audio | Ja: tovejs-audiofunktion, syv indbyggede mikrofoner |
| Dimensioner (B x D x H) | 6.4 cm x 6.4 cm x 28.5 cm |
| Vægt | 950 g |
| Farve | Sort |
| Connectivity teknologi | Med ledning |
| Kamera | Farve |
| Maksimum opløsning | 3840 x 960 |
| Billedhastighed (maks.) | 30 frames pr. sekund |
| Billedsensortype | CMOS – 1/2.7" |
| Medfølgende ledninger | 1 – USB-C til USB-C kabel – 1 m, 1 – USB-C til USB-A kabel – 1.8 m |
| Spænding | DC 5 V |
| Egenskaber | Støjannullering, dobbeltvisningstilstand, enkeltvisningstilstand, multivisningstilstand, surround view mode, stabil visningstilstand |
| Miljømæssige parametre (operativ) | 0 °C – 40 °C; 20 – 80 % (ikke-kondenserende) relativ luftfugtighed |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.