Beskrivelse
Peerless-AV DSF265L – Monteringssæt (loftsplade, gulv plade, VESA-monteringsbøjle, 2 stålkabler) – for fladt panel – sølv – skærmstørrelse: 46″-65″ – loftsmonterbar, montering i gulv
Peerless-AV DSF265L – Monteringssæt (loftsplade, gulv plade, VESA-monteringsbøjle, 2 stålkabler) – for fladt panel – sølv – skærmstørrelse: 46″-65″ – loftsmonterbar, montering i gulv
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV DSF265L monteringssæt – for fladt panel – sølv |
| Produkttype | Monteringssæt – loftsmonterbar, montering i gulv |
| Monteringskomponenter | Loftsplade, gulv plade, VESA-monteringsbøjle, 2 stålkabler |
| Vægt | 3.1 kg |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 46"-65" |
| VESA-monteringsinterface | 200 x 200 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 300 x 300 mm |
| Maks. byrdevægt | 29.5 kg |
| Farve | Sølv |
| Pakkeindhold | Monteringshardware |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.