Beskrivelse
Panasonic ET-WBC100 – Monteringssæt (vægmonteringsbøjle, tabe-forebyggelsessæt, skruer, monteringsdække, projektormontering) – for projektor – metal, harpiks – hvid – vægmonterbar
Panasonic ET-WBC100 – Monteringssæt (vægmonteringsbøjle, tabe-forebyggelsessæt, skruer, monteringsdække, projektormontering) – for projektor – metal, harpiks – hvid – vægmonterbar
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-WBC100 monteringssæt – for projektor – hvid |
| Produkttype | Monteringssæt – vægmonterbar |
| Monteringskomponenter | Vægmonteringsbøjle, tabe-forebyggelsessæt, skruer, monteringsdække, projektormontering |
| Dimensioner (B x D x H) | 49.1 cm x 39.5 cm x 21 cm |
| Hældning | -5° til 5° |
| Rotation | -5° til +5° |
| Justeringer | Hæld, vandret, rotation, længde, lodret |
| Vægt | 8 kg |
| Anbefalet brug | Projektor |
| Maks. byrdevægt | 15 kg |
| Materiale | Metal, harpiks |
| Farve | Hvid |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.