Beskrivelse
Peerless-AV Portable Video Wall DS-C555-3X3 – Vogn med hjul – for videovæg – sort pulverlakeret – skærmstørrelse: 46″-55″
Peerless-AV Portable Video Wall DS-C555-3X3 – Vogn med hjul – for videovæg – sort pulverlakeret – skærmstørrelse: 46″-55″
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV Portable Video Wall DS-C555-3X3 vogn med hjul – for videovæg – sort pulverlakeret |
| Produkttype | Vogn med hjul |
| Dimensioner (B x D x H) | 307.5 cm x 91.7 cm x 239.6 cm |
| Vægt | 124.5 kg |
| Anbefalet brug | Videovæg |
| Anbefaltet Display Størrelse | 46"-55" |
| VESA-monteringsinterface | 200 x 200 mm, 600 x 400 mm |
| Maks. byrdevægt | 409 kg |
| Farve | Sort pulverlakeret |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.