Beskrivelse
Peerless Portrait Back-to-Back Kiosk KIPC2555B-3-EUK – Stativ – for 2 LCD-displays / AV-system – låsbar – aluminium, stål – sort højglans – skærmstørrelse: 55″ – gulvstående
Peerless Portrait Back-to-Back Kiosk KIPC2555B-3-EUK – Stativ – for 2 LCD-displays / AV-system – låsbar – aluminium, stål – sort højglans – skærmstørrelse: 55″ – gulvstående
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless Portrait Back-to-Back Kiosk KIPC2555B-3-EUK stativ – for 2 LCD-displays / AV-system – sort højglans |
| Produkttype | Stativ – gulvstående – låsbar |
| Integrerede enheder | To termostatisk kontrollerede blæsere |
| Dimensioner (B x D x H) | 86.4 cm x 52.1 cm x 198.6 cm |
| Anbefalet brug | 2 LCD-displays / AV-system |
| Anbefaltet Display Størrelse | 55" |
| Antal stik | 6 |
| Maks. byrdevægt | 113 kg |
| Materiale | Aluminium, stål |
| Farve | Sort højglans |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.