Beskrivelse
Peerless Modular Series Flat Panel Ceiling Mount Kit – Monteringssæt (til loftmontering) – for fladt panel – pudder coat – skærmstørrelse: 32″-60″ – monteringsgrænseflade: 700 x 400 mm – loftsmonterbar
Peerless Modular Series Flat Panel Ceiling Mount Kit – Monteringssæt (til loftmontering) – for fladt panel – pudder coat – skærmstørrelse: 32″-60″ – monteringsgrænseflade: 700 x 400 mm – loftsmonterbar
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless Modular Series Flat Panel Ceiling Mount Kit monteringssæt – for fladt panel – pudder coat |
| Produkttype | Monteringssæt – loftsmonterbar |
| Monteringskomponenter | Til loftmontering |
| Dimensioner (B x D x H) | 1 m |
| Justeringer | Hæld |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 32"-60" |
| VESA-monteringsinterface | 700 x 400 mm |
| Maks. byrdevægt | 60 kg |
| Farve | Pudder coat |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.