Beskrivelse
Peerless Modular Series Flat Panel Ceiling Mount Kit – Monteringssæt (loftsplade, beslag, forlænger pæl) – for fladt panel – sort – skærmstørrelse: op til 75″ – monteringsgrænseflade: 600 x 400 mm – loftsmonterbar
Peerless Modular Series Flat Panel Ceiling Mount Kit – Monteringssæt (loftsplade, beslag, forlænger pæl) – for fladt panel – sort – skærmstørrelse: op til 75″ – monteringsgrænseflade: 600 x 400 mm – loftsmonterbar
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless Modular Series Flat Panel Ceiling Mount Kit monteringssæt – for fladt panel – sort |
| Produkttype | Monteringssæt – loftsmonterbar |
| Monteringskomponenter | Loftsplade, beslag, forlænger pæl |
| Justeringer | Hæld |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | Op til 75" |
| VESA-monteringsinterface | 600 x 400 mm |
| Maks. byrdevægt | 60 kg |
| Farve | Sort |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.