Beskrivelse
Peerless PFL650 – Monteringssæt (tilbehør til sidelæns forskydning, låsebarre) – for fladt panel – sort – skærmstørrelse: 37″-75″ – monteringsgrænseflade: 700 x 400 mm
Peerless PFL650 – Monteringssæt (tilbehør til sidelæns forskydning, låsebarre) – for fladt panel – sort – skærmstørrelse: 37″-75″ – monteringsgrænseflade: 700 x 400 mm
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless PFL650 monteringssæt – for fladt panel – sort |
| Produkttype | Monteringssæt |
| Monteringskomponenter | Tilbehør til sidelæns forskydning, låsebarre |
| Dimensioner (B x D x H) | 78.1 cm x 4.3 cm x 42 cm |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 37"-75" |
| VESA-monteringsinterface | 700 x 400 mm |
| Maks. byrdevægt | 79 kg |
| Farve | Sort |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.