Beskrivelse
Peerless-AV Heavy Duty Universal – Beslag – Hook-and-Hang – for projektor – sort – loftsmonterbar
Peerless-AV Heavy Duty Universal – Beslag – Hook-and-Hang – for projektor – sort – loftsmonterbar
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV Heavy Duty Universal beslag – Hook-and-Hang – for projektor – sort |
| Produkttype | Beslag (Hook-and-Hang) – loftsmonterbar |
| Dimensioner (B x D x H) | 46 cm x 51.2 cm x 11.1 cm |
| Hældning | -15° til 5° |
| Rotation | 360° |
| Justeringer | Hæld, rotation |
| Vægt | 3.29 kg |
| Anbefalet brug | Projektor |
| Maks. byrdevægt | 56.7 kg |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.