Beskrivelse
Peerless-AV Paramount PR598-M – Vogn med hjul – motoriseret – for medieafspiller/LCD-display – metal – sort – skærmstørrelse: 50″-98″
Peerless-AV Paramount PR598-M – Vogn med hjul – motoriseret – for medieafspiller/LCD-display – metal – sort – skærmstørrelse: 50″-98″
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV Paramount PR598-M vogn med hjul – motoriseret – for medieafspiller/LCD-display – sort |
| Produkttype | Vogn med hjul (motoriseret) |
| Dimensioner (B x D x H) | 124.69 cm x 85.26 cm x 180.1 cm |
| Justerbar højde | 100-150 cm |
| Løft | 50 cm |
| Justeringer | Højde |
| Vægt | 52 kg |
| Anbefalet brug | Medieafspiller/LCD-display |
| Anbefaltet Display Størrelse | 50"-98" |
| VESA-monteringsinterface | Op til 800 x 600 mm, fra 100 x 100 mm |
| Materiale | Metal |
| Farve | Sort |
| Antal hjul | 4 |
| Pakkeindhold | Monteringshardware |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.