Beskrivelse
AVpro Edge AC-MX-88HDBT – Video/audio/netværkskontakt – 18 Gbps – 8 x 8 – 16 x HDMI – monterbar på stativ – PoH
AVpro Edge AC-MX-88HDBT – Video/audio/netværkskontakt – 18 Gbps – 8 x 8 – 16 x HDMI – monterbar på stativ – PoH
| Producer | AVP |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | AVpro Edge AC-MX-88HDBT – video/audio/netværkskontakt – 18 Gbps – 8 x 8 – monterbar på stativ |
| Enhedstype | Video/audio/netværkskontakt – 8 x 8 |
| Pakningstype | Monterbar på stativ 2U |
| Undertype | HDMI / HDBaseT |
| Porte | 16 x HDMI |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoH |
| Præstation | Båndbredde: 18 Gbps |
| Egenskaber | 4K opløsningssupport, 12-bit Deep Color-support, 10-bit Deep Color-support, HDR10 support, Dolby Vision HDR support, HDR10+ support, HLG support, 4:4:4 chroma subsampling-support, 4:2:0 chroma subsampling-support, 4:2:2 chroma subsampling-support |
| Overensstemmelsesstandarder | HDCP 2.3 |
| Effekt | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (B x D x H) | 44.133 cm x 22.86 cm x 8.952 cm |
| Vægt | 4.54 kg |
| Producentgaranti | 10-års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.