Beskrivelse
Panasonic AW-RP200GJ – CCTV kamera fjernbetjening – display – LCD – 7″ – kabel – for Panasonic AW-PS551
Panasonic AW-RP200GJ – CCTV kamera fjernbetjening – display – LCD – 7″ – kabel – for Panasonic AW-PS551
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic AW-RP200GJ CCTV kamera fjernbetjening |
| Enhedstype | CCTV kamera fjernbetjening |
| Dimensioner (B x D x H) | 36.4 cm x 24.5 cm x 17.8 cm |
| Vægt | 3.5 g |
| Forbindelsesteknologi | Kabel |
| Antal understøttet enheder | 200 |
| Understøttet udstyr | PTZ-kamera |
| Billedskærm | LCD 7" |
| Designet for | Panasonic AW-PS551 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.