Beskrivelse
Panasonic ET-ELW21 – Objektiv – 13.05 mm – f/2.0 – for PT-EW530, EW630, EX500, EX600, EZ570, MW630, MZ570, MZ680, MZ770, MZ780, MZ880
Panasonic ET-ELW21 – Objektiv – 13.05 mm – f/2.0 – for PT-EW530, EW630, EX500, EX600, EZ570, MW630, MZ570, MZ680, MZ770, MZ780, MZ880
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-ELW21 – objektiv – 13.05 mm |
| Objektivsystem | Objektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/2.0 |
| Brændvidde | 13.05 mm |
| Længde | 16.6 cm |
| Vægt | 1.08 kg |
| Designet for | PT-EW530, EW630, EX500, EX600, EZ570, MW630, MZ570, MZ680, MZ770, MZ780, MZ880 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.