Beskrivelse
Panasonic ET-ELW22 – Zoomobjektiv – 13.27 mm – 16.56 mm – f/2.0-2.4 – for PT-EW730, EX510, EX610, EX800, EZ580, EZ770, MW630, MZ570, MZ680, MZ770, MZ780, MZ880
Panasonic ET-ELW22 – Zoomobjektiv – 13.27 mm – 16.56 mm – f/2.0-2.4 – for PT-EW730, EX510, EX610, EX800, EZ580, EZ770, MW630, MZ570, MZ680, MZ770, MZ780, MZ880
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-ELW22 – zoomobjektiv – 13.27 mm – 16.56 mm |
| Objektivsystem | Zoomobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/2.0-2.4 |
| Brændvidde | 13.27 mm – 16.56 mm |
| Specielle funktioner | Zoom |
| Længde | 21.1 cm |
| Vægt | 1.2 kg |
| Designet for | PT-EW540, EW640, EW730, EX510, EX610, EX800, EZ580, EZ770, MW630, MZ570, MZ680, MZ770, MZ780, MZ880 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.