Beskrivelse
Panasonic ET-EMW200 – Zoomobjektiv – 10.8 mm – 12.52 mm – f/1.84-2.14 – for PT-MZ10, MZ13, MZ16
Panasonic ET-EMW200 – Zoomobjektiv – 10.8 mm – 12.52 mm – f/1.84-2.14 – for PT-MZ10, MZ13, MZ16
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-EMW200 – zoomobjektiv – 10.8 mm – 12.52 mm |
| Objektivsystem | Zoomobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/1.84-2.14 |
| Brændvidde | 10.8 mm – 12.52 mm |
| Optisk zoom | 1.16 x |
| Specielle funktioner | Zoom |
| Vægt | 6 kg |
| Designet for | PT-MZ10KLBEJ, MZ10KLBU, MZ10KLBU7, MZ10KLWEJ, MZ10KLWU, MZ10KLWU7, MZ13KLBEJ, MZ13KLBU, MZ13KLWEJ, MZ13KLWU, MZ13KLWU7, MZ16KLBEJ, MZ16KLBU7, MZ16KLWEJ, MZ16KLWU, MZ16KLWU7 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.