Beskrivelse
Panasonic PT-FRQ50WEJ – DLP-projektor – laserdiode – 5200 lumen – 3840 x 2160 – 16:9 – 4K – LAN
Panasonic PT-FRQ50WEJ – DLP-projektor – laserdiode – 5200 lumen – 3840 x 2160 – 16:9 – 4K – LAN
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic PT-FRQ50WEJ – DLP-projektor – LAN |
| Enhedstype | DLP-projektor – 4K |
| Lysstyrke | 5200 lumen |
| Kontrastforhold | 20000:1 |
| Opløsning | 3840 x 2160 |
| Native Aspect Ratio | 16:9 |
| Objektivskiftretning | Horisontal, lodret |
| Lampetype | Laserdiode |
| Lampes livscyklus | Op til 20000 time(r) – normal tilstand, Op til 24000 time(r) – økonomisk tilstand |
| Videoindgang | LAN |
| Video Modes | 4K/60p |
| Effekt | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug ved drift | 480 Watt |
| Dimensioner (B x D x H) | 49.8 cm x 49.2 cm x 16.8 cm |
| Vægt | 16.1 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.