Beskrivelse
Panasonic PT-LMZ460EJ – 3LCD-projektor – 4600 lumen – WUXGA (1920 x 1200) – 16:10
Panasonic PT-LMZ460EJ – 3LCD-projektor – 4600 lumen – WUXGA (1920 x 1200) – 16:10
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic PT-LMZ460EJ – 3LCD-projektor |
| Enhedstype | 3LCD-projektor |
| Indbygget udstyr | Højttaler |
| Lysstyrke | 4600 lumen |
| Kontrastforhold | 3000000:1 |
| Opløsning | WUXGA (1920 x 1200) |
| Native Aspect Ratio | 16:10 |
| Lampetype | Laserdiode |
| Lampes livscyklus | Op til 20000 time(r) – normal tilstand, Op til 24000 time(r) – økonomisk tilstand |
| Højttalere | Højtaler(e) – integreret |
| Effekt | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug ved drift | 240 Watt |
| Dimensioner (B x D x H) | 34.9 cm x 30.9 cm x 10.5 cm |
| Vægt | 4.2 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.