Beskrivelse
Panasonic PT-MZ882BEJ – 3LCD-projektor – 8200 lumen – WUXGA (1920 x 1200) – 16:10 – standard zoomobjektiv – LAN – sort
Panasonic PT-MZ882BEJ – 3LCD-projektor – 8200 lumen – WUXGA (1920 x 1200) – 16:10 – standard zoomobjektiv – LAN – sort
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic PT-MZ882BEJ – 3LCD-projektor – standard zoom – LAN – sort |
| Enhedstype | 3LCD-projektor |
| Farve | Sort |
| Lysstyrke | 8200 lumen |
| Kontrastforhold | 3000000:1 (dynamisk) |
| Opløsning | WUXGA (1920 x 1200) |
| Native Aspect Ratio | 16:10 |
| Objektiv | Standard zoomobjektiv |
| Objektivskiftretning | Horisontal, lodret |
| Lampetype | Laserdiode |
| Lampes livscyklus | Op til 20000 time(r) – normal tilstand, Op til 24000 time(r) – økonomisk tilstand |
| Videoindgang | LAN |
| Video Modes | 4K/60p |
| Effekt | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (B x D x H) | 56.1 cm x 43.9 cm x 22.4 cm |
| Vægt | 18.6 kg |
| Produktgenbrugt indhold | 10 % – fremstillet af genbrugt plastik |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.