Beskrivelse
Panasonic PT-VMZ82 – 3LCD-projektor – 8000 ANSI lumens – WUXGA (1920 x 1200) – 16:10 – 1080p – LAN – hvid
Panasonic PT-VMZ82 – 3LCD-projektor – 8000 ANSI lumens – WUXGA (1920 x 1200) – 16:10 – 1080p – LAN – hvid
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic PT-VMZ82 – 3LCD-projektor – LAN – hvid |
| Enhedstype | 3LCD-projektor – 1080p |
| Farve | Hvid |
| Indbygget udstyr | 0,64-tommer LCD |
| Lysstyrke | 8000 ANSI lumens |
| Kontrastforhold | 5000000:1 (dynamisk) |
| Opløsning | WUXGA (1920 x 1200) |
| Native Aspect Ratio | 16:10 |
| Farvesupport | 1,073 milliarder farver (8-bit) |
| Objektivskiftretning | Horisontal, lodret |
| Lampetype | Laserdiode |
| Lampes livscyklus | Op til 20000 time(r) – normal tilstand, Op til 24000 time(r) – økonomisk tilstand |
| Videoindgang | LAN |
| Video Modes | 4K/30p |
| Højttalere | Højtaler(e) – integreret |
| Effekt | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug ved drift | 365 Watt |
| Dimensioner (B x D x H) | 39.9 cm x 34.8 cm x 13.3 cm |
| Vægt | 7.4 kg |
| Produktgenbrugt indhold | 59 % – lavet af genanvendt harpiks |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.