Beskrivelse
Panasonic ET-WML100 – Netværksadapter – USB 2.0 – 802.11a, 802.11b/g – for PT-LB356, LB386, LB423, LB426, LW336, LW373, LW376, TW351, TW380, TW381, TX350, TX440
Panasonic ET-WML100 – Netværksadapter – USB 2.0 – 802.11a, 802.11b/g – for PT-LB356, LB386, LB423, LB426, LW336, LW373, LW376, TW351, TW380, TW381, TX350, TX440
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-WML100 – netværksadapter – USB 2.0 |
| Enhedstype | Netværksadapter |
| Model | Ekstern |
| Grænseflade (bus) type | USB 2.0 |
| Dimensioner (B x D x H) | 6 cm x 2 cm x 0.8 cm |
| Vægt | 13 g |
| Dataforbindelsesprotokol | 802.11a, 802.11b/g |
| Dataoverførselshastighed | 150 Mbps |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g |
| Designet for | PT-LB303, LB332, LB353, LB356, LB382, LB383, LB386, LB412, LB423, LB426, LW312, LW333, LW336, LW362, LW373, LW376, TW342, TW343, TW350, TW351, TW380, TW381, TX312, TX320, TX350, TX402, TX410, TX440 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.