Beskrivelse
Peerless-AV Portrait Back-to-Back Kiosk – Stativ – for 2 digitale skiltning LCD-paneler / AV-system – låsbar – aluminium, stål – sølv – skærmstørrelse: 65″ – gulvstående
Peerless-AV Portrait Back-to-Back Kiosk – Stativ – for 2 digitale skiltning LCD-paneler / AV-system – låsbar – aluminium, stål – sølv – skærmstørrelse: 65″ – gulvstående
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV Portrait Back-to-Back Kiosk stativ – for 2 digitale skiltning LCD-paneler / AV-system – sølv |
| Produkttype | Stativ – gulvstående – låsbar |
| Integrerede enheder | Termostatisk kontrolleret blæser |
| Dimensioner (B x D x H) | 101.6 cm x 53.3 cm x 219.4 cm |
| Justeringer | Højde, dybde |
| Vægt | 110 kg |
| Anbefalet brug | 2 digitale skiltning LCD-paneler / AV-system |
| Anbefaltet Display Størrelse | 65" |
| Maks. byrdevægt | 113 kg |
| Materiale | Aluminium, stål |
| Farve | Sølv |
| Pakkeindhold | Monteringshardware |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.