Beskrivelse
Peerless-AV – Stativ – Ultra-Slank / modulær – for 3 digital skiltning LCD-paneler – udendørs – sort – skærmstørrelse: 55″
Peerless-AV – Stativ – Ultra-Slank / modulær – for 3 digital skiltning LCD-paneler – udendørs – sort – skærmstørrelse: 55″
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV stativ – Ultra-Slank / modulær – for 3 digital skiltning LCD-paneler – udendørs – sort |
| Produkttype | Stativ (Ultra-Slank / modulær) |
| Dimensioner (B x D x H) | 218.4 cm x 32.1 cm x 192.2 cm |
| Rotation | 30° |
| Justeringer | Rotation |
| Vægt | 88 kg |
| Anbefalet brug | 3 digital skiltning LCD-paneler |
| Anbefaltet Display Størrelse | 55" |
| Farve | Sort |
| Pakkeindhold | Monteringshardware |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.