Beskrivelse
Peerless Full-Motion Plus Wall Mount With Vertical Adjustment PLAV70-UNL – Monteringssæt (vægplade, dobbelt bevægelig arm) – for fladt panel – stål – sort – skærmstørrelse: 42″ – 95″
Peerless Full-Motion Plus Wall Mount With Vertical Adjustment PLAV70-UNL – Monteringssæt (vægplade, dobbelt bevægelig arm) – for fladt panel – stål – sort – skærmstørrelse: 42″ – 95″
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless Full-Motion Plus Wall Mount With Vertical Adjustment PLAV70-UNL monteringssæt – for fladt panel – sort |
| Produkttype | Monteringssæt |
| Monteringskomponenter | Vægplade, dobbelt bevægelig arm |
| Justeringer | Hæld |
| Vægt | 28.5 kg |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 42" – 95" |
| Maks. byrdevægt | 90.7 kg |
| Materiale | Stål |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.