Beskrivelse
Peerless Tilting Security Locking Mount PTL650 – Monteringssæt (tiltbar vægmontering) – for fladt panel – sort – skærmstørrelse: 32″ – 58″ – monteringsgrænseflade: 700 x 400 mm – vægmonterbar
Peerless Tilting Security Locking Mount PTL650 – Monteringssæt (tiltbar vægmontering) – for fladt panel – sort – skærmstørrelse: 32″ – 58″ – monteringsgrænseflade: 700 x 400 mm – vægmonterbar
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless Tilting Security Locking Mount PTL650 monteringssæt – for fladt panel – sort |
| Produkttype | Monteringssæt – vægmonterbar |
| Monteringskomponenter | Tiltbar vægmontering |
| Dimensioner (B x D x H) | 80 cm x 6.6 cm x 42 cm |
| Justeringer | Hæld |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 32" – 58" |
| VESA-monteringsinterface | 700 x 400 mm |
| Maks. byrdevægt | 79 kg |
| Farve | Sort |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.