Beskrivelse
Peerless-AV RMI2W – Komponenter til montering (roterende bøjle, VESA-adapterplade) – for fladt panel – sort
Peerless-AV RMI2W – Komponenter til montering (roterende bøjle, VESA-adapterplade) – for fladt panel – sort
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV RMI2W komponenter til montering – for fladt panel – sort |
| Produkttype | Komponenter til montering |
| Monteringskomponenter | Roterende bøjle, VESA-adapterplade |
| Dimensioner (B x D x H) | 36 cm x 3.3 cm x 24.1 cm |
| Rotation | 360° |
| Vægt | 3.87 kg |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 200 x 200 mm |
| Maks. byrdevægt | 79 kg |
| Farve | Sort |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.