Beskrivelse
Peerless Universal Full-Motion Plus Wall Mount SA761PU – Monteringssæt (vægmontering) – for fladt panel – epoxyharpiks – sort højglans – skærmstørrelse: 39″-75″ – monteringsgrænseflade: 600 x 400 mm – vægmonterbar
Peerless Universal Full-Motion Plus Wall Mount SA761PU – Monteringssæt (vægmontering) – for fladt panel – epoxyharpiks – sort højglans – skærmstørrelse: 39″-75″ – monteringsgrænseflade: 600 x 400 mm – vægmonterbar
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless Universal Full-Motion Plus Wall Mount SA761PU monteringssæt – for fladt panel – sort højglans |
| Produkttype | Monteringssæt – vægmonterbar |
| Monteringskomponenter | Vægmontering |
| Dimensioner (B x D x H) | 72.8 cm x 11.3 cm x 45.7 cm |
| Justerbar dybde | 11.3-70 cm |
| Justeringer | Hæld |
| Vægt | 18 kg |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 39"-75" |
| VESA-monteringsinterface | 600 x 400 mm |
| Maks. byrdevægt | 56.7 kg |
| Materiale | Epoxyharpiks |
| Farve | Sort højglans |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.