Beskrivelse
Peerless SmartMount Universal Flat Wall Mount SF650P – Monteringssæt (vægplade, dyb bremse) – for fladt panel – hårdt stål, epoxyharpiks – sort – skærmstørrelse: 39″-75″ – monteringsgrænseflade: op til 742 x 405 mm
Peerless SmartMount Universal Flat Wall Mount SF650P – Monteringssæt (vægplade, dyb bremse) – for fladt panel – hårdt stål, epoxyharpiks – sort – skærmstørrelse: 39″-75″ – monteringsgrænseflade: op til 742 x 405 mm
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless SmartMount Universal Flat Wall Mount SF650P monteringssæt – for fladt panel – sort |
| Produkttype | Monteringssæt |
| Monteringskomponenter | Vægplade, dyb bremse |
| Dimensioner (B x D x H) | 78.1 cm x 4.3 cm x 45.7 cm |
| Vægt | 3.5 kg |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 39"-75" |
| VESA-monteringsinterface | Op til 742 x 405 mm |
| Maks. byrdevægt | 79 kg |
| Materiale | Hårdt stål, epoxyharpiks |
| Farve | Sort |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.