Beskrivelse
Peerless SmartMount Universal Flat Wall Mount SF660P – Monteringssæt (vægplade, beslag) – for fladt panel – sort – skærmstørrelse: 39″-80″ – monteringsgrænseflade: op til 824 x 405 mm – vægmonterbar
Peerless SmartMount Universal Flat Wall Mount SF660P – Monteringssæt (vægplade, beslag) – for fladt panel – sort – skærmstørrelse: 39″-80″ – monteringsgrænseflade: op til 824 x 405 mm – vægmonterbar
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless SmartMount Universal Flat Wall Mount SF660P monteringssæt – for fladt panel – sort |
| Produkttype | Monteringssæt – vægmonterbar |
| Monteringskomponenter | Vægplade, beslag |
| Dimensioner (B x D x H) | 86.7 cm x 2.8 cm x 45.7 cm |
| Vægt | 4.2 kg |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 39"-80" |
| VESA-monteringsinterface | Op til 824 x 405 mm |
| Maks. byrdevægt | 90.7 kg |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.