Beskrivelse
Peerless-AV SmartMount Universal Kiosk Stand – Stativ – for LCD-display / digital afspiller – sort – skærmstørrelse: 32″-75″
Peerless-AV SmartMount Universal Kiosk Stand – Stativ – for LCD-display / digital afspiller – sort – skærmstørrelse: 32″-75″
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV SmartMount Universal Kiosk Stand stativ – for LCD-display / digital afspiller – sort |
| Produkttype | Stativ |
| Dimensioner (B x D x H) | 88.9 cm x 73.7 cm x 117.2 cm |
| Hældning | 30° |
| Panorering | 360° |
| Vægt | 30.59 kg |
| Anbefalet brug | LCD-display / digital afspiller |
| Anbefaltet Display Størrelse | 32"-75" |
| VESA-monteringsinterface | Op til 600 x 400 mm, fra 200 x 200 mm |
| Maks. byrdevægt | 68.3 kg |
| Farve | Sort |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.