Beskrivelse
Panasonic ET-DLE085 – Zoomobjektiv – 11.8 mm – 14.6 mm – f/1.85-2.2 – for PT-RCQ10, RCQ80, RX110, RZ120, RZ660, RZ690, RZ770, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990
Panasonic ET-DLE085 – Zoomobjektiv – 11.8 mm – 14.6 mm – f/1.85-2.2 – for PT-RCQ10, RCQ80, RX110, RZ120, RZ660, RZ690, RZ770, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-DLE085 – zoomobjektiv – 11.8 mm – 14.6 mm |
| Objektivsystem | Zoomobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/1.85-2.2 |
| Brændvidde | 11.8 mm – 14.6 mm |
| Specielle funktioner | Zoom |
| Længde | 20.6 cm |
| Vægt | 1.3 kg |
| Designet for | PT-D6000, DW6300, DW640, DW730, DW740, DW750, DW830, DX100, DX610, DX800, DX810, DX820, DZ6700, DZ6710, DZ680, DZ770, DZ780, DZ870, RCQ10, RCQ80, RW620, RW630, RW730, RW930, RX110, RZ120, RZ660, RZ670, RZ690, RZ770, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.