Beskrivelse
Panasonic ET-DLE150 – Zoomobjektiv – 19.4 mm – 27.9 mm – f/1.8-2.4 – for PT-D5000, DW6300, RCQ10, RCQ80, RZ120, RZ690, RZ770, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990
Panasonic ET-DLE150 – Zoomobjektiv – 19.4 mm – 27.9 mm – f/1.8-2.4 – for PT-D5000, DW6300, RCQ10, RCQ80, RZ120, RZ690, RZ770, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-DLE150 – zoomobjektiv – 19.4 mm – 27.9 mm |
| Objektivsystem | Zoomobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/1.8-2.4 |
| Brændvidde | 19.4 mm – 27.9 mm |
| Optisk zoom | 1.4 x |
| Fokusindstilling | Automatisk |
| Specielle funktioner | Zoom |
| Længde | 16.8 cm |
| Vægt | 1.1 kg |
| Designet for | PT-D4000, D5000, D6000, DW5100, DW6300, DZ6700, DZ6710, RCQ10, RCQ80, RZ120, RZ690, RZ770, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.