Beskrivelse
Panasonic ET-ELS20 – Zoomobjektiv – 26.9 mm – 45.4 mm – f/1.7-2.3 – for PT-EW730, EX510, EX800, EZ580, EZ770, MW530, MW630, MW730, MZ570, MZ670, MZ770, MZ880
Panasonic ET-ELS20 – Zoomobjektiv – 26.9 mm – 45.4 mm – f/1.7-2.3 – for PT-EW730, EX510, EX800, EZ580, EZ770, MW530, MW630, MW730, MZ570, MZ670, MZ770, MZ880
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-ELS20 – zoomobjektiv – 26.9 mm – 45.4 mm |
| Objektivsystem | Zoomobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/1.7-2.3 |
| Brændvidde | 26.9 mm – 45.4 mm |
| Specielle funktioner | Zoom |
| Længde | 17.6 cm |
| Vægt | 900 g |
| Designet for | PT-EW540, EW640, EW730, EX510, EX610, EX800, EZ580, EZ770, MW530, MW630, MW730, MZ570, MZ670, MZ770, MZ880 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.