Beskrivelse
Panasonic ET-EMU100 – Ultrakort kastezoom-objektiv – 7.23 mm – 7.73 mm – f/1.9 – for PT-MZ16KLBEJ, MZ16KLBU, MZ16KLBU7, MZ16KLWEJ, MZ16KLWU, MZ16KLWU7
Panasonic ET-EMU100 – Ultrakort kastezoom-objektiv – 7.23 mm – 7.73 mm – f/1.9 – for PT-MZ16KLBEJ, MZ16KLBU, MZ16KLBU7, MZ16KLWEJ, MZ16KLWU, MZ16KLWU7
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-EMU100 – ultrakort kastezoom-objektiv – 7.23 mm – 7.73 mm |
| Objektivsystem | Ultrakort kastezoom-objektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/1.9 |
| Brændvidde | 7.23 mm – 7.73 mm |
| Optisk zoom | 1.07 x |
| Specielle funktioner | Vidvinkel, zoom |
| Vægt | 7.2 kg |
| Designet for | PT-MZ16KLBEJ, MZ16KLBU, MZ16KLBU7, MZ16KLWEJ, MZ16KLWU, MZ16KLWU7 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.