Beskrivelse
Peerless SmartMount Universal Flat Wall Mount SF640P – Monteringssæt (vægplade, beslag) – for LCD display – sort – skærmstørrelse: 32″-50″ – monteringsgrænseflade: 400 x 400 mm
Peerless SmartMount Universal Flat Wall Mount SF640P – Monteringssæt (vægplade, beslag) – for LCD display – sort – skærmstørrelse: 32″-50″ – monteringsgrænseflade: 400 x 400 mm
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless SmartMount Universal Flat Wall Mount SF640P monteringssæt – for LCD display – sort |
| Produkttype | Monteringssæt |
| Monteringskomponenter | Vægplade, beslag |
| Dimensioner (B x D x H) | 48.3 cm x 3 cm x 34.8 cm |
| Vægt | 2.2 kg |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Anbefaltet Display Størrelse | 32"-50" |
| VESA-monteringsinterface | 400 x 400 mm |
| Maks. byrdevægt | 68 kg |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.